Podobnie jak wśród amerykańskich gwiazd kina także w naszym kraju preparaty produkowane na bazie ekstraktu z owoców egzotycznej dla Europejczyków rośliny Acai Berry cieszą się bardzo dużą popularnością.

To w pierwszej kolejności właściwości przyspieszające odchudzanie rośliny sprawiły, że stała się obiektem pożądania wciąż rosnącej grupy osób borykających się z nadwagą.
Jagody Acai rosną na terenie Lasów Amazonii i już od wieków wykorzystywane są przez rodzimą ludność. Właściwości rośliny wynikają z podwyższonej zawartości witamin, składników mineralnych a także czynnych substancji, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie ludzkiego organizmu.

Polecany na krajowym rynku sprzedaży suplement diety Jagódka dzięki zawartości wyciągu z jagód rośliny zalecany jest przede wszystkim jako środek , który wspomaga dietę odchudzającą. Zawarte w nim czynne składniki stymulują przemianę materii i spalanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Ponadto znajdujące się w formule składu suplementu diety oksydanty oczyszczają organizm z nagromadzonych toksyn, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Bardzo dużym walorem preparatu zawierającego wyciąg z jagody Acai jest pohamowanie „wilczego głodu”, który jest wynikiem obniżenia się poziomu glukozy we krwi. Ze względu na swoje niezwykle właściwości suplement diety Acai Barry Extreme zapewnia dużą dawkę energii ograniczając dzięki temu odczucie przemęczenia, które często towarzyszy podczas diety odchudzającej. Produkt przeszedł bardzo dobrze badania kliniczne i ze względu na naturalny skład nie przynosi żadnych skutków ubocznych, a podjęta kuracja przy jego zażywaniu jest całkowicie bezpieczna dla naszego zdrowia.

.
Oceny i więcej informacji znajdziesz na witrynie:: już dłuższy czas kombinuję jak szybko schudnac, co proponujecie?