Dogodna lokalizacja mieszkania jest chyba największą bolączką osób, poszukujących nowego lokum w stolicy.

Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa. Aktualnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość miejsc zielonych a także dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której wielokrotnie mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Współcześnie świeże lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą.

W tym rejonie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają również niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli.

Ponadto jest tutaj mnóstwobiznesów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..