W każdym miasteczku istnieją obszary, wokół których nagromadziły się różnego gatunku plotki. Rzeczywiście, w każdej przekazywanej plotce jest coś z prawdy.

Jednakże, rzeczywistość jest taka, że uwarunkowania życia w konkretnych rejonach przeistaczają się wraz z kompleksowym rozwojem miasta i podniesionym poziomem życia, którego miernikiem są dzisiejsze czasy.

W Warszawie do takich rejonów należy Praga południowa a także Grochów. Sporo osób odzwierciedla sobie te tereny, jako odpychające jezdnie na których mieszczą się stare budynki, a także podupadłe kamienice. Kolejnym mitem, jest duża przestępczość a także brak stref rozrywkowych.Na prawdę za takie opowieści winne są osoby z zewnątrz stolicy, którym jeszcze nie udało się dostać na prawy brzeg Wisły. Obecnie mieszkania na Grochowie posiadają nawał zalet. Oto kilka z nich!

Pierwszą zaletą wykupienia nowego apartamentu zlokalizowanego na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest bardzo dobra komunikacja z innymi częściami miasta.Jest to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób poruszających się autem, ale a także dla tych, korzystających z komunikacji miejskiej.W tym rejonie mieszczą się dwa wielkie punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna Warszawa posiada też bardzo dobrą infrastrukturę edukacyjną. Znajdziemy tu liczne szkoły i przedszkola, ale też place zabaw oraz strefy rozrywki dla maluchów. Dodatkowym atutem, jest duża ilość sklepów i zakładów usługowych. Na Grochowie z pewnością nie będziemy się nudzić. Na tym terenie są zlokalizowane dwa baseny, a także rejony rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie. Zakup nowego mieszkania Grochowie poręczy wysoki komfort życia..
Sprawdź stronę: Inwestycje nowych mieszkań na Grochowie – galeria

<< Poprzedni
Następny >>